Garantert norsk

Som en norsk leverandør av kvalitetssykler med egenutviklede rammer, så er servicegrad, kjøpsopplevelse og oppfølging vel så viktig. Vi tar gjerne en prat om det som er viktig for at du skal få optimal utbytte for din investering.

Steinar L. Karlsen

Gründer

Mobil: +47 90 07 08 09
steinar@hardrocx.no

Dag Johnsen

Manager of design, sales and UCI team

Telefon: +47 66 90 70 20
Mobil: +47 95 77 77 15
dag@hardrocx.no

Simen Langeland

Product Manager

Telefon: +47 66 90 70 26
Mobil: +47 47 39 18 13
simen@hardrocx.no

Morten Vaeng

Morten Vaeng

Verksmester/Teknisk support

Telefon: +47 66 90 70 24
Mobil: +47 95 88 41 92
morten@hardrocx.no

Helle Bye

Helle Bye

Logistikk

Telefon: +47 66 90 70 20
helle@hardrocx.no

Trond Ristvedt

Trond Ristvedt

Daglig leder

Mobil: +47 40 20 43 13
trond@original.no